top of page
Seolicell Sembol Final.png

Teslimat ve İade

TESLİMAT VE İADE KOŞULLARI

Kargo:

Ürünlerimiz Yurtiçi kargo, Aras kargo ya da MNG kargo firmalarından birisi ile gönderilmektedir. Türkiye'nin her iline kargo gödnerimi yapılmaktadır.

Kargo ücretini ödeme sayfasının son aşamasında görebilirsiniz.

Kargolarınız siparişin tamamlanması ardından 5 iş günü içerisinde kargoya verilir. Mücbir sebeplerle doğacak gecikmelerde bilgilendirme yapılır ve 5 iş günü süresi aşılacaksa talep halinde iade gerçekleştirilir.

Kargo takip numaranız ile ilgili kargo şirketinin Kargo Takip ekranlarından kontrol sağlayabilirsiniz.

İptal ve İade

1.Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

2.Alıcılar, satın aldıkları ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir. 

3.Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücretleri alıcılar tarafından ödenecektir. 

4.Satın alınan her bir ürün, 30 günlük yasal süreyi aşmamak kaydı ile  alıcının gösterdiği adresteki kişi ve/veya kuruluşa teslim edilir. Bu süre içinde ürün teslim edilmez ise,  Alıcılar sözleşmeyi sona erdirebilir. 

5.Satın alınan ürün, eksiksiz ve siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgesi, kullanım kılavuzu gibi belgelerle teslim edilmek zorundadır. 

6.Satın alınan ürünün satılmasının imkansızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 gün içinde de toplam bedel Alıcı’ya iade edilmek zorundadır.

bottom of page